Zateplení fasád domů

Přemýšlíte s blížící se zimou o zateplení svého domu? Zateplení fasády je jedna z činností, na které se specializujeme, obraťte se proto s důvěrou na nás, rádi s Vámi vše potřebné probereme. Po letech praxe máme již značné zkušenosti a z reakcí našich spokojených zákazníků vidíme, že naši práci odvádíme dobře.

Zateplení fasády domu je investice, která se Vám časem vrátí a zvýší cenu objektu. Poradíme Vám při výběru omítky i barvy na fasádu. Přidanou hodnotou zateplení fasády je také to, že po skončení práce získá Váš dům zcela nový vzhled.

Zateplení fasády přinese také další úspory do Vašeho rodinného rozpočtu a zlepší celkově stav domu. Ať už se jedná o omezení prasklin, snížení odběru energií, zajištění úbytku plísní, či ochrany domu před klimatickými změnami.

Před začátkem prací se spolu sejdeme a sepíšeme kalkulaci cen, tak abyste pochopili účel jednotlivých postupů, které budeme používat. Můžete se spolehnout, že při naší práci použijeme pouze značkový a kvalitní materiál, navíc za velkoobchodní ceny.

Jaký vybrat materiál pro zateplení domu?

Ohledně zateplení fasád je potřeba rozhodnout se, jakým materiálem si chcete dům obložit, zda polystyrenem či minerální vatou.

Při zateplení polystyrenem Vám poradíme, který fasádní polystyren si vybrat.

Při zateplení fasády domu minerální vatou máte na výběr ze skelné izolační vaty, která se dodává v rolích anebo z čedičové vaty, kterou použijeme jako minerální desky, často se jim říká deskové vaty. Předností tohoto materiálu je snížení akustického hluku v domě a zlepšení úrovně Vašeho bydlení. Oproti zateplení fasádním polystyrenem umožňuje minerální skelná vata domu lépe dýchat.

Neváhejte nás kontaktovat s doplňujícími dotazy, zaručíme Vám kompletní servis našich služeb a veškeré poradenství. Garancí spokojenosti Vám mohou být reference našich zákazníků. Zateplení fasády domu se stane Vaším skvělým rozhodnutím pro spoustu dalších let. A jako bonus, Váš domov bude vypadat jako ze škatulky, čímž zvýšíte jeho trvalou hodnotu!