Vodařské a topenářské práce

Provádíme veškeré vodařské a topenářské práce, včetně všech potřebných revizí. Zajištujeme rozvody vody, rozvody plynu a topenářské práce. Můžete využít některou z našich služeb instalatérství a topenářství.

Pro Vaši pohodu zajišťujeme komplexní dodávky prací a služeb. Jsme ochotni pracovat podle Vašich požadavků a přání. Naše zkušenosti v oboru zajistí kvalitní realizaci Vašich zakázek.

Začneme návrhem prací, předložíme Vám ke schválení projektovou dokumentaci a probereme s Vámi cenovou kalkulaci našich služeb. Podle výsledku provedené revize Vám zařídíme rekonstrukci rozvodů vody, dodáme a namontujeme veškeré zařizovací předměty, ohřívače vody a domovní vodoměry.

Topenářské práce

Provádíme i topenářské práce, jako jsou rekonstrukce topení, dodávka radiátorů, podlahového vytápění a revize kotlů. Zkontrolujeme plynové rozvody v domě a provedeme tlakové zkoušky.

Kontaktujte nás

Obraťte se s důvěrou na naše pracovníky, projdou s Vámi veškeré potřebné dokumenty a zajistí Vám svojí kvalitní prací klidné a bezpečné bydlení. Další informace a reference naleznete na stránce vodařské a topenářské práce.