Rekonstrukce kuchyně

Kuchyně není ledajaká místnost. Je to království celé rodiny! Pokud se v ní nebudete cítit dobře, bude se vám v ní i špatně vařit a vaši strávníci budou nespokojení. Jestliže chcete i nadále vytvářet své kulinářská kouzla a stará kuchyně už vám nevyhovuje, popřemýšlejte nad rekonstrukcí. Možná je na ní ta pravá chvíle.

Na co všechno myslet při plánování?

Rekonstrukce kuchyně nemusí být pro vás strašákem. Pojďte se podívat, na co myslet při plánování rekonstrukce kuchyně. Před samotnou rekonstrukcí, byste si měli ujasnit, jakou kuchyň si vlastně přejete nebo co na ní chcete změnit. Jestli chcete kuchyň moderní nebo spíše rustikální, už bude jen na vás. Rozvrhněte si, kde chcete vařící zónu, kde budete umývat nádobí a kde uchováte potraviny. Dle toho se pak rozmístí jednotlivé spotřebiče a skříňky. Důležitou součástí je též výběr obkladu za kuchyňskou linku.

Celková nebo částečná?

Také promyslete, jestli dáte své kuchyni druhý dech a zvolíte rekonstrukci celkovou nebo jen částečnou. Podle toho se samozřejmě budou odvíjet finance a také to, jak dlouho bude rekonstrukce kuchyně trvat. Přesnou částku a dobu realizace rekonstrukce vám sdělíme až po naší domluvě a naplánování, obojí dvojí je velmi individuální, dle náročnosti a rozsahu rekonstrukce.

A tak se nebojte a pojďte do toho s námi. Máme dlouholetou tradici, spoustu spokojených zákazníků, kteří předávají kontakty dál a tím získáváme další nové zákazníky. Jsme zárukou kvality a spokojenosti, svou práci odvádíme opravdu pečlivě a důkladně. To je naše motto, kterým se řídíme.