Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen přizpůsobíme přesně Vašim přáním a Vašim finančním a dalším požadavkům. Pomůžeme Vám s výběrem veškerého stavebního materiálu pro realizaci koupelny, s minimálním zatížením pro nosnou konstrukci Vašeho domu či bytu. Poradíme Vám s výběrem obkladu a dlažeb, montáží bordůr a listel. Provedeme montáž obkladů, montáž dlažeb s výběrem sanitární keramiky. Veškerý dovoz stavebního materiálu a likvidace suti je samozřejmostí.

Náš profesionální tým dodržuje při rekonstrukci koupelny veškeré provozní a hygienické normy. Za tu dobu jsme při rekonstrukcích koupelen došli až k dokonalosti. Jsme tým, který svou práci bere velmi vážně. Naši řemeslníci jsou špička v oborů rekonstrukce bytových jader, koupelen a domů. Jsou připraveni na netradiční úkoly, které vyžadují zapojení nejen rukou, ale i jejich invence.

Vytvoříme funkční a moderní koupelnu na míru

Jestliže očekáváte přírůstek do rodiny, nebo naopak Vaši potomci dospěli a chcete jim vytvořit koupelnu na míru, u nás Vám poradíme jak s vybavením koupelny, tak s její modernizací a funkčností. Mnohdy je také důvod rekonstrukce vytvoření bezpečného prostředí pro stárnoucí rodiče, takovou koupelnu vybavíme protiskluzovými podložkami i bezpečnostními úchyty.

V barevném tónu vybavení si můžete vybrat jak sanitární keramiku a nábytek, tak obklady a dlažbu, čímž docílíte jednotného a elegantního vzhledu. Nutno přiznat, že koupelna je místností, kde tráví všichni členové rodiny hodně času, před odchodem do školy a zaměstnání, či večer před usnutím. Je tedy logickou snahou vytvořit z ní harmonický kout. Naši pracovníci se postarají o to, aby i Vaše koupelna tento pocit ve Vašich blízkých vyvolávala. Ať už se necháte inspirovat modrými mořskými tóny, či teplými béžovými barvami, může Vaše nová koupelna plnit funkční i klidný prvek Vaší domácnosti.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás. Další reference a informace o naší práce najdete na stránce zaměřené na kompletní rekonstrukce bytu.