Rekonstrukce bytů a domů

Provádíme rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce rodinných domů. Cena rekonstrukce bytu na kvalitě vybraných materiálů. Rekonstrukce domu je vždy individuální záležitost. Rekonstrukce zahrnuje drobné úpravy interiéru nebo fasády, ale i rekonstrukci bytového jádra nebo kompletní rekonstrukci stávající stavby. Rádi Vám poradíme nejvhodnější postup celé rekonstrukce, společně s Vámi realizaci rekonstrukce pečlivě připravíme a následně celou rekonstrukci provedeme.

Rekonstrukce rodinných domů a bytů na klíč

Našim zákazníkům nabízíme kromě celkové rekonstrukce domů a bytů, také prvotřídní lokální a dílčí úpravy všech bytových i nebytových objektů. Realizujeme převážně zakázky na klíč a proto můžeme nabídnout zákazníkovi kompletní služby. V rámci celkové rekonstrukce Vašeho domu, Vám rádi vypracujeme rozpočet stavebních prací spojený s harmonogramem veškerých stavebních prací. Rychle a profesionálně provedeme veškeré přístavby a dostavby budov.

Vykonáme i profesionální sanaci stávajících lodžií a balkonů, aby nedošlo k destrukci nosné konstrukce objektu. Provádíme kromě zateplení fasád také výměnu a rekonstrukci oken, dveří a všech vstupních dveří.

Naše reference najdete na stránce zaměřené na zednické práce.