Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytového jádra bývá zatěžkávacím obdobím pro celou rodinu. Stavební práce většinou probíhají za chodu domácnosti, a proto se snažíme dělat vše pro snížení negativních dopadů na minimum.

Respektujeme individuální požadavky zákazníka, hledáme pro něj řešení na míru a zajišťujeme kompletní realizaci celé přestavby. Většina zákazníků klade požadavky na větší prostor, třeba u panelákové koupelny, čehož lze docílit rozšířením jádra, jiným rozmístěním prvků nebo kompletním spojením koupelny s WC koutem.

Proč se rozhodnout pro rekonstrukci bytového jádra?

Proč nechat zrekonstruovat staré bytové jádro? Důvodů je hned několik, a nejsou všechny pouze vizuální, i když to je samozřejmě také důležité. Je jistě potřeba cítit se ve své koupelně dobře a komfortně. Kromě toho ale rekonstrukcí docílíte také lepšího odvětrávání a s tím související menší vlhkostí v koupelně. Zvláště jedinci citliví na plísně toto velmi ocení.

Materiály, které se kdysi používaly pro stavbu jádra, jsou již dnes zastaralé. Existují funkčnější, tvárnější a zároveň, a to hlavně (dle posledních průzkumů) zdravotně nezávadné. Jedná se například o azbestocementové potrubí, které v nově zrekonstruovaných koupelnách již neuvidíte, protože bylo zjištěno, že je rakovinotvorné. A ve starých smaltovaných vanách či umyvadlech vznikají dobré prasklinky, ve kterých se poté mohou množit bakterie.

Kromě těchto důležitých faktorů získáte rekonstrukcí bytového jádra ještě něco dalšího. A to vyšší míru úspornosti. Moderní splachovací zařízení spotřebují méně vody a jsou účinnější. Kolem rozvodů teplé vody už nebude unikat drahocenné teplo. A vše, co má těsnit, bude těsnit.

Rekonstrukce bytu na klíč

Realizujeme vše spojené s rekonstrukcí bytových jader, takže od nás získáte kompletní realizaci rekonstrukce takzvaně na klíč. Mimo samotných rekonstrukcí jader na klíč nabízíme i veškeré související profese (instalatéři, topenáři, elektrikáři, podlaháři, obkladači, malířské, stavební a bourací práce). V případě zájmu pro Vás zajistíme statický posudek s revizí na elektřinu, vodu i plyn, která často vyžadují bytová družstva i pojišťovny.

Kontaktujte nás

Na základě Vašich přání a požadavků provedem návrh vzhledu a vybavení Vaší budoucí koupelny včetně časového harmonogramu všech prací. Rádi Vám poskytneme poradenství při výběru vhodných materiálů a sanitárního vybavení.

Další informace o naší práce najdete na stránce zaměřené na montáž bytového jádra.