Rekonstrukce bytových jader

Rekonstrukce bytového jádra, bývá zatěžkávacím obdobím pro celou rodinu. Stavební práce většinou probíhají za chodu domácnosti, a proto se snažíme dělat vše pro snížení negativních dopadů na minimum.

Respektujeme individuální požadavky zákazníka, hledáme pro něj řešení na míru a zajišťujeme kompletní realizaci celé přestavby. Většina zákazníků klade požadavky na větší prostor, třeba u panelákové koupelny, čímž lze docílit rozšířením jádra, jiným rozmístěním prvků, nebo kompletním spojením koupelny s WC koutem.

Rekonstrukce bytu na klíč

Realizujeme vše spojené s rekonstrukcí bytových jader, takže od nás získáte kompletní realizaci rekonstrukce takzvaně na klíč. Mimo samotných rekonstrukcí jader na klíč nabízíme i veškeré související profese (instalatéři, topenáři, elektrikáři, podlaháři, obkladači, malířské, stavební a bourací práce). V případě zájmu pro Vás zajistíme statický posudek s revizí na elektřinu, vodu i plyn, která často vyžadují bytová družstva i pojišťovny.

Na základě Vašich přání a požadavků provedem návrh vzhledu a vybavení Vaší budoucí koupelny včetně časového harmonogramu všech prací. Rádi Vám poskytneme poradenství při výběru vhodných materiálů a sanitárního vybavení.

Další informace o naší práce najdete na stránce zaměřené na montáž bytového jádra.