Obkladačské práce

Rozhodli jste se vylepšit své bydlení pomocí rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo celého bytu? Správně zvolené obklady dokáží oživit každou místnost, neboť jsou jedním z nejvýraznějších prvků v každé domácnosti. Abyste však dosáhli požadovaného výsledku, bez profesionální montáže vašich nových dlažeb a obkladů se zkrátka neobejdete. A právě proto vám nabízíme své služby.

Obkladačské práce Brno a okolí

Provádíme profesionální obkladačské práce v Brně a jeho přilehlém okolí. Postaráme se o kompletní dodávku potřebného materiálu, přípravné práce, samotnou realizaci, ale i následný odvoz vzniklého odpadu.

Zakládáme si na precizně a pečlivě odvedené práci, neboť jedině tak můžeme dosáhnout toho, že budete s výsledkem opravdu spokojeni a vaše nová dlažba či obklady splní všechna vaše očekávání.

Součástí našich služeb je také poradenská činnost, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných obkladů a dlaždic do vašeho interiéru a poradíme i s jejich následnou údržbou.

Naši zaměstnanci pro Vás navrhnou schéma umístění jednotlivých dlaždic a obkladů. Ať už se jedná o koupelny, kuchyně nebo chodby, zohlední půdorys místností a umístění zařizovacích předmětů, jako jsou dřez, umyvadlo, kuchyňská linka či sprcha. Díky mnoha barevným škálám obkladů, které jsou dnes v nabídkách, Vám vytvoří originální a vkusně zkombinované interiéry všech místností. V kuchyni tráví rodina společný čas nejen v jídelním koutu, ale vaří například večeři, dlaždice tak musí odolat častým pokusům jednotlivých členů o kulinářské práce, při kterých se pracuje s moukou, vejci a dalšími křehkými potravinami. V koupelně zase přichází čas na očistu dětí i případných zvířecích mazlíčků, kteří často přinesou z venkovních vycházek domů vzorky přírodnin a bahna nejen na oděvu.

Barevně lze oddělit místnosti nejen podle Vašeho vlastního vkusu, ale také podle uživatelů, tedy pro seniory volíme klidnější odstíny, jako jsou béžová či šedá, pro domácnosti s dětmi naopak veselejší tóny žluté a červené, případně nevšední kombinace. Koupelny jsou například provedeny v tónu modré a pískové barvy, kdy připomínají i díky doplňkům letní pláže u moře. V kuchyni se užijí nevšední geometrické tvary na potisku dlaždic v černo-bílém provedení, díky čemuž působí kuchyně moderním, futuristickým dojmem. V prostorných chodbách a šatnách se využívá světlejší barva pro dobrý přehled a bezpečný průchod.

Kontaktujte nás

Pokud teprve váháte, jaké obklady vybrat do jednotlivých místností, oslovte naše zaměstnance, nabídnou Vám vhodné užití barev a odstínů do jednotlivých místností. Pro svoji práci využíváme pouze ověřené kvalitní materiály a nejnovější pracovní postupy, díky kterým pracujeme přesně a rychle, můžete se tak spolehnout, že veškeré obkladačské práce zhotovíme kvalitně a s dlouholetou zárukou na materiál i práci.