Obkladačské práce

Rozhodli jste se vylepšit své bydlení pomocí rekonstrukce koupelny, kuchyně nebo celého bytu? Správně zvolené obklady dokáží oživit každou místnost, neboť jsou jedním z nejvýraznějších prvků v každé domácnosti. Abyste však dosáhli požadovaného výsledku, bez profesionální montáže vašich nových dlažeb a obkladů se zkrátka neobejdete. A právě proto vám nabízíme své služby.

Obkladačské práce Brno a okolí

Provádíme profesionální obkladačské práce v Brně a jeho přilehlém okolí. Postaráme se o kompletní dodávku potřebného materiálu, přípravné práce, samotnou realizaci, ale i následný odvoz vzniklého odpadu.

Zakládáme si na precizně a pečlivě odvedené práci, neboť jedině tak můžeme dosáhnout toho, že budete s výsledkem opravdu spokojeni a vaše nová dlažba či obklady splní všechna vaše očekávání.

Součástí našich služeb je také poradenská činnost, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit. Rádi vám pomůžeme s výběrem vhodných obkladů a dlaždic do vašeho interiéru a poradíme i s jejich následnou údržbou.

Naši zaměstnanci pro Vás navrhnou schéma umístění jednotlivých dlaždic a obkladů. Ať už se jedná o koupelny, kuchyně, chodby nebo bazén, zohlední půdorys místností a umístění zařizovacích předmětů, jako jsou dřez, umyvadlo, kuchyňská linka či sprcha. Díky mnoha barevným škálám obkladů, které jsou dnes v nabídkách, Vám vytvoří originální a vkusně zkombinované interiéry všech místností. V kuchyni tráví rodina společný čas nejen v jídelním koutu, ale vaří například večeři, dlaždice tak musí odolat častým pokusům jednotlivých členů o kulinářské práce, při kterých se pracuje s moukou, vejci a dalšími křehkými potravinami. V koupelně zase přichází čas na očistu dětí i případných zvířecích mazlíčků, kteří často přinesou z venkovních vycházek domů vzorky přírodnin a bahna nejen na oděvu. Provádíme také odbornou pokládku zámkové dlažby.

Barevně lze oddělit místnosti nejen podle Vašeho vlastního vkusu, ale také podle uživatelů, tedy pro seniory volíme klidnější odstíny, jako jsou béžová či šedá, pro domácnosti s dětmi naopak veselejší tóny žluté a červené, případně nevšední kombinace. Koupelny jsou například provedeny v tónu modré a pískové barvy, kdy připomínají i díky doplňkům letní pláže u moře. V kuchyni se užijí nevšední geometrické tvary na potisku dlaždic v černo-bílém provedení, díky čemuž působí kuchyně moderním, futuristickým dojmem. V prostorných chodbách a šatnách se využívá světlejší barva pro dobrý přehled a bezpečný průchod.

Kontaktujte nás

Pokud teprve váháte, jaké obklady vybrat do jednotlivých místností, oslovte naše zaměstnance, nabídnou Vám vhodné užití barev a odstínů do jednotlivých místností. Pro svoji práci využíváme pouze ověřené kvalitní materiály a nejnovější pracovní postupy, díky kterým pracujeme přesně a rychle, můžete se tak spolehnout, že veškeré obkladačské práce zhotovíme kvalitně a s dlouholetou zárukou na materiál i práci.