Montáž sádrokartonu

Potřebujete dodat a namontovat sádrokartonový systém? Chcete ušetřit peníze vydávané za topení? Zajistíme Vám veškeré odborné služby v oblasti suché výstavby. Montáž sádrokartonu je rozvíjející se a velmi oblíbená technologie díky svým kladným a praktickým vlastnostem. Podle Vašeho přání nebo stavební dokumentace zhotovíme sádrokartonové příčky, montáže zavěšených podhledů, montáž sádrokartonových kastlíků a předsazených stěn v co nejkratším čase. Výhodou suché výstavby je montáž elektrických rozvodů v konstrukcích s vykroužením otvorů pro zásuvky a vypínače. Díky minimálnímu zatížení konstrukce ze sádrokartonu je vhodná suchá výstavba hlavně v podkrovních bytech. Montáž je metoda sama o sobě čistá, praktická, moderní, rychlá a hlavně bez mokrých procesů.

Sádrokartonové stropy

Instalace sádrokartonových stropů třeba s minerální izolační vatou je vhodná pro oblast tepelných úspor. Z hlediska estetiky je konečný pohled prostě dokonalý. Využití technologie montáže sádrokartonu a přeměňování jakýchkoliv prostor v interiéru nabízí mnoho variant řešení ve kterých, lze celkem snadno díky vlastní kreativitě zrealizovat mnoho nápadů a vnutknout tak, měněnému prostoru vlastní tvář.

Kontaktujte nás

Další informace a reference zabývající se montáží sádrokartonu naleznete na příslušné stránce zaměřené na sádrokartonářské práce.